banderolë (3)
banderolë (1)
banderolë (2)

produkt

Zhvillimi dhe prodhimi i produkteve për mbrojtjen e mjedisit

më shumë >>

rreth nesh

Rreth përshkrimit të fabrikës

kompania

çfarë bëjmë ne

Taizhou Rimzer Rubber & Plastic Co., Ltd. është pjesë e Rimzer Group, e specializuar në biznesin e paketimit të shisheve.Produktet tona janë të ndara në katër divizione: Seal Liners, PET Preforms, Trum Fittings dhe Kanaçe alumini.

Ne kontrollojmë cilësinë e produktit përmes prodhimit të standardizuar, por ofrojmë produkte të personalizuara.Ju mund të merrni zgjidhje të paketimit të shisheve me një ndalesë nga Taizhou Rimzer.Zgjidhjet tona fillojnë me dëgjimin e nevojave tuaja, hulumtimin e tendencave të tregut, aplikimin e ekspertizës teknike dhe përmirësimin e vazhdueshëm.

më shumë >>
Mëso më shumë

Buletinet tona, informacionet më të fundit rreth produkteve tona, lajmet dhe ofertat speciale.

Klikoni për manual
 • Me eksperiencë

  Me eksperiencë

  Ekipi me përvojë në R&D dhe marketing

 • Cilësia

  Cilësia

  Prodhimi i standardizuar për të kontrolluar cilësinë e produktit

 • Shërbim i mirë

  Shërbim i mirë

  Sistemi i përsosur i shërbimit pas shitjes

aplikacion

Zhvillimi dhe prodhimi i produkteve për mbrojtjen e mjedisit

 • aplikimi01
 • aplikimi02
 • aplikimi03
 • aplikimi04

Lajme

Zhvillimi dhe prodhimi i produkteve për mbrojtjen e mjedisit

lajme01

Pse janë hequr vulat me fletë alumini dhe si ta zgjidhim këtë problem

Guarnicioni i letrës së aluminit në përgjithësi përbëhet nga materiale paketimi si fletë alumini dhe plastika, dhe është një nga materialet e zakonshme të paketimit të ushqimit.Gjatë mbylljes...

Çfarë është një shtresë e vulës me fletë PE?

Rreshtimi i vulës me fletë PE zakonisht i referohet një materiali të shtresës së brendshme të përdorur në materialet e paketimit.Është shtresa e brendshme e një vulë me fletë metalike të bërë nga materiali polietileni (PE).Rreshtimi i vulosjes me fletë PE ka një var...
më shumë >>

Zonat e aplikimit të veshjes së veshjes së vulës me fletë PE

Veshjet e vulosjes me fletë PE kanë një gamë të gjerë aplikimesh në industrinë e paketimit.Për shkak të karakteristikave të shkëlqyera të performancës, përdoret gjerësisht në paketimin e ushqimit, paketimin farmaceutik,...
më shumë >>